نتایج جستجو برای عبارت :

1286

«پرتوی از قرآن» نام تفسیر زنده‌یاد آیت‌الله سید محمود طالقانی (۱۲۸۶- ۱۳۵۸هـ.ش) است که در شش مجلد منتشر شده است. کتاب مذکور دربردارندۀ تفسیر جزء سی و برخی از سوره‌های قرآن می‌باشد. در ادامه روش تفسیری وی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی کوشا بررسی شده است.

ادامه مطلب
این کتاب رنج های شما را به ابزار، زخم هایتان را به قدرت، و مشکلاتتان را به مشکلاتی معمولی تر تبدیل می کند. این پیشرفتی واقعی است. این کتاب را به چشم راهنمایی برای رنج هایتان بنگرید؛ راهنمایی برای چگونگی رنج کشیدن آسان تر و معنی دارتر. با شفقت و فروتنی بیش تر نگاهش کنید. این کتابی است درباره ی برداشتن قدم های سبک تر با وجود بارهای سنگین روی دوشتان، درباره آرامش بیش تر در برابر بزرگ ترین ترس هایتان و خندیدن به اشک هایتان در همان حالی که از چشمتا
وظیفه امروز ما 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ در اولین دیدار مردمی پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با توجه به «حادثه‌ی مهمّی» که اتّفاق افتاده است، وظیفه‌ی همه آحاد مردم را در این هنگام، «دشمن‌شناسی» دانستند و این مساله را در سه بخش، تشریح کردند.
  محمدصادق ادیب الممالک فراهانی، ملقب به امیرالشعرا و متخلص به امیری ، شاعر ادیب و روزنامه نگار دوره مشروطه که در روز ۱۱ مرداد ماه ۱۲۳۹ در روستای گازران ار توابع اراک به‌ دنیا آمد. اروزنامه ادب را در تبریز منتشر ساخت. در سال 1279 راهی خراسان شد و انتشار روزنامه ادب را تا سال 1280 در آنجا پی گرفت. در سال 1281 به تهران آمد و سردبیری روزنامه ایران سلطانی را تا سال 1282 عهده دار شد. در سال 1285 سردبیری روزنامه مجلس به او سپرده شد. او در سال 1286   روزنامه عراق ع
چراغ قوه غواصی ضدآب

49,000 تومان

خریدپیامکی: ارسال کد 084031286 به شماره ی 10000309

ست سوئیشرت و شلوار BMW

129,000 تومان

خریدپیامکی: ارسال کد 084031180 به شماره ی 10000309

هندزفری بلوتوث ورزشی شارژی ساعت هوشمند مدل M4 ریسه LED دکوراتیو 3.5 متری چراغ کمپینگ و پاوربانک خورشیدی ساعت مچی زنانه Esprit شال گردن خزدار زنانه جادویی آچار همه کاره آی نام ست ساعت مچی Walar چراغ قوه غواصی ضدآب ست سوئیشرت و شلوار BMW
از ابتدای پیدایش تمدن در سرزمین ایران و تشکیل اولین حکومت‌ها در چند هزار سال پیش تا همین اواخر دوره قاجار و پیروزی نهضت مشروطه – یعنی حدود صد سال پیش- سوادآموزی و تعلیم و تربیت ابتداییِ کودکان و حتی بزرگ‌سالان، امری مردمی و غیردولتی بود. هرچند که در بعضی دوره‌های خاص، سوادآموزی امری طبقاتی بود و حکومت، بجای تشویق عموم مردم به یادگیری خواندن و نوشتن، از سوادآموزی طبقات فرودست جلوگیری می‌کرد(!)، اما در بقیه زمان‌ها، بخصوص دوره‌ی اسلامیِ
پ.ن : خودم نمیدونم واقعا دوسش دارم یا ازش متنفرم ‍♀️ حقیقتش بازیش خیلی به دلم نمیشینه ولی اغلب سریال هاش دوست دارم . ولی اخلاق و استیلش خیلی می‌پسندم .
پ.ن : عاشق لباس و استیل پارک شین هه  شدم هم لباس هاش شیک هم پوشیده
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۶ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۲ می ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• روز معلم
• تشکیل دولت دکتر "محمد مصدق" (۱۳۳۰ش)
• شهادت عالم مجاهد، آگاه و اندیشمند بزرگ اسلام استاد "مرتضی مطهری" (۱۳۵۸)
• موافقتنامه توسعه همکاریهای اقتصادی ایران و هند توسط نخست وزیران دو کشور در تهران امضا و مبادله شد(۱۳۵۳ش)
• مذاکرات اقتصادی ایران و فرانسه با شرکت وزیر امور اقتصادی و دارائی ایران و ژان پیر فورگ
نوحه وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها-7
مظاهر کثیری نژاد
زمینه
پر از صبر و یقین بودم عصای دست دین بودمگذشته دیگه روزایی که من ام البنین بودم
ستون خیمه مو از جا در آوردنبه جای بچه هام چند تا سر آوردن
سرم بالاستبه کام بچه هام مرگو عسل کردموفا رو تا ابد ضرب المثل کردممن اسماعیلهامو روی نی دیدمکه هاجر وعده داد و من عمل کردم
زمین کربلا خونهعزاست یا عید قربونه
ادا شد نذرهای عید قربانمتپش های دلم می گه حسین جانم
حسین جانم(۳)
ادامه مطلب
مدیریت بحران
تاریخچه مدیریت بحران در ایران پس ار قاجار 
برابر مستندات موجود به نظر می رسد اولین قانون در خصوص مدیریت بحران در ایران در سال 1286 در دوره قاجاریه برای "حمایت از قربانیان" ابلاغ شد که بر اساس این قانون، "وزارت داخله" موظف به کمک به قربانیان بود. در سال 1302 به دنبال زلزله تربت حیدریه که منجر به کشته شدن 2200 نفر شد، "جمعیت شیر و خورشید ایران" تاسیس شد. نخستین قانونی که مستقیماً بر موضوع مدیریت بحران دلالت دارد، قانون مربوط به تشکیلسازما
از اونجایی که سیزده به در امسال وسط هفته بود و آخر هفته ی قبل هم هوا سرد و غیرقابل اعتماد، تصمیم گرفتیم امروز بعد از ظهر که همه از سر کار برگشتن، بریم یه پارکی قدم بزنیم و بعد شام بخوریم تا فعلا سیزدهمون به در بشه تا آخر هفته که ببینیم هوا چطوره. محمد که تازه 5 رسید خونه و خسته تر از اونی بود که بیاد. چون قرارمون ساعت پنج و نیم توی پارک بود و درست وسط اوج ترافیک بودیم، من فقط کلید رو از محمد گرفتم و سر پریدم توی ماشین تا فاطمه رو بردارم که دیرمون ن
شب ها بی اندازه بی رحمن.. بعضی وقتا جوری قلبم خالی میشه که حس میکنم شاید برای لحظه ای یادش رفته بتپه..
یا مغزم از فشار این همه فکر انقدر درد میکنه و سرم داغ میشه که تو ذهنم میبینم خون از گوشام داره میاد و بینیم و تا کسی بخواد نجاتم بده تموم میکنم.. و هربار به اون لحظه آخر فکر میکنم به اون لحظه که میدونم دیگه آخراشه..
به اون پیام آخر... بعضی شبا تعجب میکنم واقعا که چرا هنوز نمردم؟!
قبلا وقتی دیدم خوب نیستم ترجیح دادم دور شم خیلی دور، کسی نفهمه چی به سر
ریش تراش فیلیپس سه تیغ مدل RQ999
کفش دخترانه لاکچری مدل Nami
پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر
مژه درخشان LED
ماشین اصلاح و موزن Jinghao مدل JH-4612
ساعت LED صفحه لمسی طرح Swarovski
دستگاه لاک خشک کن
زنجیر کفش کوهنوردی
عینک آفتابی لاکچری Burberry
هیتر برقی مدل پنکه Wanjun
دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما
پکیج کادویی انگشتر و گل عطری طرح Love
پد گرمایشی صندلی کودک USB
ساعت LED صفحه لمسی طرح Apple
ترازو دیجیتال دستی
ساعت دخترانه 6 بند قابل تعویض
ساعت مچی LED طرح شیائومی
صفحه گرمک
شهر
رشت مرکز شهرستان رشت و استان گیلان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری ایران به شمار
می رود .شهر
رشت به علت دارا بودن جاذبه های طبیعی، تاریخی و
انسانی متعدد یکی از مقاصد محبوب گردشگری  محسوب 
در کشور می  شود . به شهر رشت شهر باران نیز
گفته می شود به علت اینکه میزان بارندگی بالایی دارد.
همچنین بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمال
ایران در بین سه استان حاشیه‌ای دریای خزر مازندران ، گیلان ، گلستان محسوب می‌شود.
شهر رشت  تقریبا در مرکز جلگه گیلان قرا
12 اردیبهشت
مقارن است با روز معلم.ضمن گرامیداشت این روز و عرض تبریک و خدا قوت به همه ی
آموزگاران،معلمان،دبیران و اساتید فعال و آفریننده ی علم و دانش و پرورش دهنده ی
فرزندان این مرزوبوم؛ نگاهی مختصر به سرگذشت زندگی توبا آزموده،از پیشگامان خستگی
ناپذیر علم و دانش،بنیانگذار مدرسه ی ناموس می افکنیم:

توبا در ۱۲۵۷ شمسی در خانواده‌ای از طبقه متوسط در تهران به دنیا آمد. پدر وی میرزا حسن خان سرتیپ فردی باسواد و ارتشی بود. وی در خانه
نزد آموزگاران سر
استان یزد را بواسطه‌ی بناهای بی‌شمار تاریخی و فرهنگی بی‌نظیرش می‌شناسیم.
نمونه باشکوه خانه‌های کویری در یزد ، خانه لاری ها میباشد که مربوط به دوره قاجار است. درعبور از کوچه پس کوچه های محله فهادان، آدرس خانه لاری ها را دنبال می کنیم تا به خانه ای برسیم که بر سردر آن، موزه اسناد تاریخی حک شده است. درب این خانه همانند خیلی از خانه های تاریخی و قدیمی یزد دارای دو کوبه است یعنی با زدن هر کوبه، صدای متفاوت کوبه، زن بودن و مرد بودن کوبنده را نشان
چگونه از مدرسه لذت ببریم؟
 مدرسه زندان نیست اما گاهی اوقات برای دانشآموزان به همان اندازه آزار دهنده است. برخی دانشآموزان به علت مشکلاتی که در برقراری ارتباط باسایرین دارند و استرسی که برای پاسخگویی بهامتحانات می گیرند از دوران تحصیل به عنوانکابوس خود یاد می کنند. برای همین ما تصمیمگرفتیم راهکارهایی را برای تغییر این شرایط به شماپیشنهاد دهیم تا در هر شرایطی بتوانید نوجوانی شادباشید.چگونه از مدرسه لذت ببریم؟
 ۱دوست جدید پیدا کن _در روزها

Light Novel | Read Light Novel ,Web novel,Korean Novel,Chinese Novel

All Mangas
Action
Against the Gods
Against the Gods
Rank
14th, it has 692 views
Alternative
ATG, Heaven-Defying Evil God, Nghịch Thiên Tà Thần, Ni Tian Xie Shen, 逆天邪神
Author(s)
Mars Gravity,火星引力
Artist(s)
Updating
Genre(s)
Action, Adventure, Ecchi, Fantasy, Harem, Martial Arts, Mature, Xuanhuan
Type
Web Novel
Continue reading
Release
2014
Status
OnGoing
Bookmark This
Summary
Read Against the Gods Light Novel :

Mythical Abode Mountain, Cloud’s End Cliff, the most dangerous of Azure Cloud Continent’s four deadly areas. Cloud’s End Cliff’s base is known as the Grim Reaper’s Cemetery.
Over countless years, the number of people that have fallen off this cliff is too high to count. No

Light Novel | Read Light Novel ,Web novel,Korean Novel,Chinese Novel

All Mangas
Action
Against the Gods
Against the Gods
Rank
14th, it has 692 views
Alternative
ATG, Heaven-Defying Evil God, Nghịch Thiên Tà Thần, Ni Tian Xie Shen, 逆天邪神
Author(s)
Mars Gravity,火星引力
Artist(s)
Updating
Genre(s)
Action, Adventure, Ecchi, Fantasy, Harem, Martial Arts, Mature, Xuanhuan
Type
Web Novel
Continue reading
Release
2014
Status
OnGoing
Bookmark This
Summary
Read Against the Gods Light Novel :

Mythical Abode Mountain, Cloud’s End Cliff, the most dangerous of Azure Cloud Continent’s four deadly areas. Cloud’s End Cliff’s base is known as the Grim Reaper’s Cemetery.
Over countless years, the number of people that have fallen off this cliff is too high to count. No
پیدایش دندانپزشکی در ایران

پیدایش دندانپزشکی در جهان قدمت بالایی دارد. به عنوان مثال شواهدی مبنی بر برخی درمانها از 7000 سال پیش از میلاد مسیح وجود دارد که در آن برخی درمانها به صورت پایه انجام می شده است.در ایران اولین شواهد برای پیدایش دندانپزشکی به عنوان درمان جداگانه از دانشگاه جندی شاپور می باشد. بوزید حنین فرزند اسحاق عبادی کتابی با عنوان فی حفظ الاسنان و اللثه در این زمینه منتشر کرد. این کتاب حاوی مطالب دندانپزشکی و شاخه های آن است ک

«وبا» در طول تاریخ ۷ بار در جهان عالمگیر شد. این در حالی بود که قبل از قرن ۱۹ محدود به شبه‌قاره هند بود و در سال ۱۸۲۱ میلادی برای نخستین بار به واسطه تجارت انگلیسی‌ها وارد ایران شد و مصیبت زیادی به کشورمان وارد کرد.

به گزارش مشرق، بیماری همه‌گیر به بیماری‌ای گفته می‌شود که احتمالا کل جمعیت جهان در معرض این عفونت بالقوه خواهند بود و بخشی از مردم بیمار می‌شوند. با توجه به ورود کروناویروس به ایران و احتمال همه‌گیری آن، اگر به تاریخ مراج
اگرچه نوگرایی در ایران از دوره­ی قاجاریه شروع گردید و خودش را در معماری بناهای حکومتی نشان داده بود؛ اما در دوره­ی پهلوی اول این نوگرایی به اوج خود رسید و دگرگونی در فضاهای شهری و کالبد شهر را در دستور کار خود قرار داد. رضا شاه بر این باور بود که دگرگونی کالبدی و شکلی، تغییرات پایه­ای و محتوایی را سبب خواهد شد (قلندریان گل خطمی، لطیفی، 1391: 73).
شهر در این دوره، شاهد تغییرات و دگرگونی­های بسیاری بود، زیرا علاوه بر آن که بخش عمده سرمایه­گذاری­ه
وریفای حساب معاملاتی باینری آپشن آی کیو آپشن ایران
برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینجا را کلیک کنید.
صفحه آموزش افتتاح حساب بروکر آی کیو آپشن
دانلود فایل راهنمای ثبت نام و شارژ در بروکر آی کیو آپشن iqOption
صفحه آموزش شارژ حساب بروکر آی کیو آپشن
دانلود فایل راهنمای تایید (Verification) حساب در بروکر آی کیو آپشن iqOption

شکل 1: با ورود به حساب و پس از واریز، برای تایید و وریفای حساب خود، بر روی نوشته ی قرمزی که بالای موجودی حساب خود مشاهده می
چرا ایرانی ها زیاد به آنتالیا سفر می کنند؟
دوستان عزیز سلام؛ من همون طور که تو بیو اکانتمم نوشتم یه کارشناس سئو هستم که حدود دو ساله روی تولید محتوای گردشگری کار کردم و از این طریق با خیلی از شهرهای دنیا آشنا شدم و کلی اطلاعات درباره توریسم و گردشگری به دست آوردم...

خیلی دوست دارم که تو صفحه خودم راجع به گردشگری هم صحبت کنم و بعضی وقت ها درباره شهرهای مختلف جهان که به نظر خودم برای سفر خیلی جذاب هستند، پست بذارم.

اگر به سفر علاقه دارید خوشحا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها